BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Draugas.lt

uzupiscreativecluster | 2011-07-27 | Draugas.lt, Nariai

Draugas.lt – tai įmonė, kuri turi ilgametę patirtį kuriant, testuojant, diegiant rinkoje mokomuosius simuliatorius, specializuojasi žaidimų kūrime, projektų valdyme, bendradarbiauja su klasterio įmonėmis kuriant mokomuosius simuliatorius (programavimas, grafiniai sprendimai, žaidimo koncepcijos, kt.). Tai viena seniausiai multimedia projektų srityje dirbančių ir didžiausią multimedia projektų įgyvendinimo patirtį turinčių Lietuvos įmonių. Portalas http://zaidimai.draugas.lt/ pats lankomiausias Lietuvoje žaidimų puslapis. Per mėnesį šią svetainę aplanko iki 400 000 unikalių  lankytojų, per metus tai sudaro apie 3 milijonus apsilankymų. Statistika rodo, kad kompiuterinių žaidimų populiarumas auga visame pasaulyje. Kompiuterinių žaidimų sektorius yra labai populiarus ir kryptingai auga. Visa tai lemia Draugas.lt tolimesnę plėtrą žaidžiamųjų simuliatorių kūrime bei kitų šalių žaidimų adaptavimą Lietuvos rinkai.
Kita įmonės veikla - pažinčių servisas - taip pat turi geras ekonominės plėtros galimybes, nes jau kuris laikas stebima tendencija, jog daugėja pažinčių el. erdvėje, ir tai tampa viena iš populiariausių susipažinimo priemonių.

Rodyk draugams

Gairės : | komentarai (2)

Media Traffic

uzupiscreativecluster | 2011-07-27 | Media Traffic, Nariai

Media Traffic – reklamos kanalas viešajame transporte, turintis 430 LCD ekranų tinklą Lietuvoje. Kanalas transliuoja informacinius, reklaminius, socialinius vaizdo klipus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. “Media Traffic“ suteikia eterį reklamai viešajame transporte – troleibusuose ir autobusuose,  per LCD monitorius. Visi ekranai viešajame transporte valdomi nuotoliniu būdu.
Video reklama viešajame transporte turi daug išskirtinių privalumų: operatyvumas, įdomios ir naudingos informacijos pateikimas prikausto keleivių dėmesį, lengvas reklaminės medžiagos pritaikymas, dinaminis vaizdas, reklamos intensyvumas. Prognozuojama įmonės ekonominė plėtra - įdiegti modernią programinę įrangą. Įmonė turi puikias ateities perspektyvas, nes, prasidėjus naujam ekonominiam ciklui, daugelis įmonių planuoja savo plėtrą, didina reklamos biudžetus.

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą

Vizulinių komunikacijų studija - VKS

uzupiscreativecluster | 2011-07-27 | Nariai, VKS

Vizualinių komunikacijų studija (VKS) – įmonė, gana plačiai veikianti integruotųjų komunikacijų paslaugų srityje. Įmonė šiuo metu yra rinkos lyderė keliuose savo veiklos segmentuose: vizualinės reklamos priemonių,  nestandartinės prekybinės įrangos projektavimo ir gamybos srityse, renginių organizavime,  vaizdo perdavime ir transliacijose nestandartiniais media kanalais. Įmonės veikla ateityje yra itin perspektyvi dėl pasikeitusio rinkos dalyvių kiekybinio ir kokybinio santykio.
Organizacija vykdo inovacijų diegimo, mokslo tiriamąsias, verslumą skatinančias programas ir projektus, nedarbo, socialinės ir regioninės atskirties mažinimą, neįgaliųjų profesinės reabilitacijos ir integracijos į darbo rinką iniciavimą Lietuvoje ir užsienyje. Šiuo tikslu dalyvauti jau veikiančiuose visuomeniniuose/savivaldos/verslo ir kituose dariniuose arba inicijuoti naujų kūrimą, pavyzdžiui: mokslo-technikos parkai, verslo inkubatoriai, klasteriai, socialinės įmonės, bedarbių, neįgaliųjų, nekvalifikuotųjų profesinio perorientavimo ir reabilitacijos centrai. Prognozuojama įmonės ekonominė plėtra, nes joje dirba aukštai kvalifikuoti, įmonei lojalūs darbuotojai, yra sukauptos įmonės lėšos, taip pat naujai įsigyjami verslai, daug disponuojamos įrangos, technikos bei turimos patalpos.

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą

Terra IT

uzupiscreativecluster | 2011-07-27 | Nariai, Terra IT

Terra IT - tai įmonė, siekianti pateikti rinkai IT paslaugas ir produktus, kurie pasižymėtų kokybe, funkcionalumu bei būtų naudingi skirtingose verslo srityse. Pagrindinės veiklos sritys: informacinių sistemų kūrimas: Microsoft® .NET pagrindu kuriami lankstūs programiniai moduliai: verslo, projektų bei ryšių su klientais valdymo sistemos; el. komercija: verslas verslui (B2B (business to business)),verslas vartotojui (B2C (business to consumer)) sprendimai; mobiliosios technologijos. Taip pat rengiami interneto projektai: prezentacinių, el. komercijos interneto svetainių ir portalų projektavimas, kūrimas bei atnaujinimas, turinio valdymo sistemos. Dirbama su multimedija: interaktyvių prezentacijų kūrimas, mokomieji-pažintiniai, mokomieji-metodiniai, pramoginiai CD, realizavimui taip pat naudojama Flash® technologija, kuriami 3D modeliai, vaizdai, animacijos. Teikiamos ir kitos paslaugos: konsultavimas, svetainių priežiūra. Teikiami funkcionalūs, plataus galimybių spektro, bet lengvai valdomi, pritaikomi ir aptarnaujami IT produktai kiekviename projekte. Įmonė turi patirties simuliacinių žaidimų kūrime: žaidimai “Mano kelias”, “Mano kelias 2″, bei projektas „Kompleksinių priemonių kūrimas ir taikymas socialinę atskirtį patiriančių asmenų integravimui į darbo rinką - “Renkuosi aš!” (”Renkuosi aš!”) - simuliacinė mokymo priemonė.

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą

Mykolo Romerio universiteto socialinės informatikos fakultetas (MRU SIF) pagal savo uždavinius, veiklos specifiką, principus atitinka klasterio strategiją. Socialinės informatikos fakultetas studijų proceso organizavimą grindžia pasaulyje sparčiai populiarėjančiomis „kolektyvinės išminties“ (angl. wisdom of crowds) idėjomis. Naudoti neišsemiamus „kolektyvinės išminties“ išteklius padeda šiuolaikinės informacinės technologijos, kurios sparčiai keičia visuomenės gyvenimą.
Artimiausia Socialinės informatikos fakulteto ateities vizija yra jungtinės unikalios studijų programos, kurias kurs ir vykdys pažangiausi pasaulio teoretikai ir praktikai.
Nuo lazerių fizikos prie visuomenės reiškinių modeliavimo perėjęs dr. S. Norvaišas tvirtina, jog visuomenės reiškinių modeliai šiais laikais mūsų sudėtingoje, daugiasluoksnėje visuomenėje tiesiog būtini. Socialinių reiškinių modeliavimas – viena iš perspektyviausių veiklos sričių, be kurios išmanymo negalėtų apsieiti nei politikai, nei verslininkai. Sudėtingas sistemas – organizacijas, rinkas ir kt. sunku (o kartais beveik neįmanoma) prognozuoti dėl joms būdingo sudėtingumo. Sparčiai besikeičiančioje rinkoje trūksta tokių specialistų, kurie ne tik išmanytų įmonių veiklos poreikius informacinėms technologijoms, bet ir gebėtų sekti jų pokyčius bei konkretaus taikymo galimybes. M. Romerio universiteto Socialinės informatikos fakultetas ruošia informacinių technologijų specialistus, vadybininkus, konsultantus, sistemų analitikus, kurie jau dabar yra  itin populiarūs nuolat besikeičiančioje darbo rinkoje. Jie sugeba orientuotis šiuolaikinių IT jūroje bei pritaikyti technologijas žmonių žinioms, patirčiai išgryninti bei apibendrinti ir padėti organizacijoms priimti reikalingus sprendimus. Šiuolaikiniame versle tai itin svarbu, nes dauguma įmonių, optimizuodamos veiklos sąnaudas, stengiasi pritraukti išteklius ir paslaugas iš išorės.
MRU SIF klasteryje: rengs bendrus mokslinius darbus su klasteriu; įgyvendins prototipų kūrimą; kurs analitinius instrumentus, simuliacinius scenarijus; atliks praktinius testavimus, ruoš specialistus, užsiims mentoryste.

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą

Artium Magister

uzupiscreativecluster | 2011-07-27 | Artium Magister, Nariai

UAB “Artium Magister” – interaktyvių interneto sprendimų bendrovė. įkurta 2001 m. Įmonė sukaupusi didelę patirtį interneto projektų srityje. Bendrovė užsiima skaitmeninių produktų, kurie klientui taptų efektyviais įrankiais jo veikloje ir pasiektų apčiuopiamų verslo rezultatų, kūrimu: interneto svetainių (reprezentacinės įmonių svetainių, informacinių portalų kūrimu), marketingo ir reklamos sprendimas internete (žaidimų, banerių, e-atvirukų, pardavimų skatinimo kurimu ir t.t.), WAP ir mobiliųjų telefonų svetainių kūrimu, mokomųjų - pramoginių priemonių (žaidimų, prezentacijų) kūrimu, interneto sistemų (CRM, CMS ir kt.) programavimu.

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą