BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nežinantiems, kad Lietuvoje irgi kuriami žaidimai leiskite jus nustebinti! Užupis Creative Cluster dienų metu sukurtas unikalus satyrinis stalo žaidimas apie politiką “Game of Politricks”. Šeštadienį, kovo 3d. visi norintys yra kviečiami į atvirą šio žaidimo testavimą.

UCC dienų ir tuo pat metu vykusių žaidimų kūrimo dirbtuvių LT Game Jam 2012 m. metu sukurta žaidimo pradinė versija buvo tobulinama, šlifuojama ir štai pagaliau šeštadienį, kovo 3d. 13 val. HUB VILNIUS patalpose, Gedimino g.9. bus galima išvysti jo finalinę versiją. UCC simpatijas ir specialią premiją pelnęs politinis stalo žaidimas “Game of Politricks” skirtas Lietuvos visuomenei, bet žaidimo kūrėjai jau dabar užsimena apie galimybę žaidimą apaptuoti ir užsienio rinkoms.

Štai taip žaidimą pristatinėja patys jo kūrėjai:

Kas yra politika? Turbūt kiekvienam aišku, kad tai žaidimas. Manipuliavimas visuomenės nuomone, savo oponentų juodinimas ir savo gerųjų savybių aukštinimas, tai lyg strateginiai ėjimai. Su šia mintimi ir pradėjome kurti mūsų žaidimą - “Game of Politricks”. Tai ironiškas žvilgsnis į nūdienų politines aktualijas perkeltas į stalo žaidimą. Kiekvienas žaidėjas įkūnija politinę partiją, kurios tikslas yra privilioti kuo daugiau rinkėjų į savo partijos gretas ir laimėti konstitucinę daugumą rinkimuose. Rinkėjų pasitikėjimas įgyjamas darant gerus (ar bent formaliai gerus) darbus, bet jie kainuoja pinigus, o norint gauti pinigų dažniausiai tenka prarasti rinkėjų. Kaip ir tikroje politinėje arenoje žaidėjai trukdo vieni kitiems, surežisuodami skandalus ar keldami protestus, tiesa kartais protestuoja pati liaudis priversdama politikus burtis į trumpalaikes sąjungas.

Panašu į tai apie ką skaitote laikraščiuose ar ne?

Tad šeštadienį, 2012 kovo 3, 13 val. atvykite į naujo lietuviško stalo žaidimo “Game of Politricks”beta versijos pristatymą ir išbandymą, HUB VILNIUS patalpose, Gedimino g. 9.
Čia galėsite prisidėti prie kūrybinės veiklos ir žinoma pasijusti galingu politiku, galinčiu sutriuškinti bet kokią opoziciją.

Jei tikros politikos vėjai pučia per vangiai, pasirenkite tikrai politikos audrai!
Daugiau informacijos apie žaidimą:
http://www.facebook.com/#!/gameofpolitricks

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą

Sausio 27d. - vasario 2d Vilniuje vyko Užupis Creative Cluster (UCC) dienos. Unikalaus formato renginys pritraukė daugelį smalsių žaidimais ar jų kūrimu besidominčių lietuvių. Kiekvienas galėjo susipažinti plačiau ne tik su klasterio vykdomomis veiklomis, bet ir išgirsti profesionalų savo srities specialistų mokymus apie žaidimų mechanikos ar kompiuterinės grafikos kūrimą, sudalyvauti interaktyviose žaidimų kūrimo dirbtuvėse.

Sausio 27d. Vilniuje “HUB Vilnius” ir Kaune KTU Elektronikos rūmuose vyko išskirtinių paskaitų ciklas tiek profesionalams žaidimų kūrėjams, tiek mėgėjams. UCC prezidentas Vytautas Ratkevičius, net kelis metus praleidęs kuriant garsųjį žaidimų inkubatorių “Dream Island” Š.Airijoje, papasakojo ne tik apie UCC žaidimų industrijos viziją Lietuvoje, bet ir apie itin žaidimų kūrėjus suintrigavusį naują planuojamą projektą - žaidimų inkubatorių. Pastarasis turėtų sustiprinti lietuvių žaidimų kūrėjų pontencialą ir gerokai padidinti jų gretas. Mokymuose dalyvavo ir vieni geriausių Lietuvoje 3D grafikos profesionalai. Įgiję unikalios patirties dirbant “KOEI Baltija”, “KOEI Japan” ir kitose garsiose tarptautinėse kampanijose, specialistai mielai dalinosi savo sukaupta patirtimi ir žiniomis apie kompiuterinių žaidimų grafikos kūrimo subtilybes su smalsiais mokymų dalyviais.

Po mokymų ciklo prasidėjo legendinis LT Game Jam. Daugiau nei dvi paras vykęs žaidimų kūrimas buvo net tik smagus, bet ir produktyvus. Per renginį sukurta net 14 žaidimų. Patys kūrėjai rinko geriausius žaidimus, kuriais tapo “Spheremoo” ir “Lucifis”. Šiuo metu Užupis Creative Cluster kuria mokomąjį experimentinį simuliatorių skirtą pagerinti moksleivių mokymosi kokybę ir jų motyvaciją. Todėl LT Game Jam metu žaidimų aktyvistams bvuo siūloma kurti specialiomis temomis, kurios tiktų mokomajam žaidimui. UCC favoritais tapo jauniausio LT Game Jam dalyvio 12 - mečio Jono sukurtas “The Run”, satyrinis kortų žaidimas apie politiką “Game of Politics” ir su aplinkosauga susijęs “Salmon Run”.

Vasario 2 d. „Litexpo” parodų rūmuose parodoje „Mokymasis. Studijos. Karjera” 2012 prie Mykolo Romerio Universiteto stendo Užupis Creative Cluster pristatinėjo savo vykdomus projektus ir naujas mokymosi programas įdomias žaidimų kūrėjams.

Klasterio dienų proga į Lietuvą atvyko ir Rytų Europos žaidimo kūrimo legendos Artemy Malkov ir Semen Frish. Artemy Malkov iš Maskvos - Adobe bendruomenės lyderis, Sicilio slėnio bendruomenės narys ir kompanijos “Flexis” įkūrėjas, kuri lyderiauja “Adobe Flash” industrijoje Rytų Europoje. Semen Frish - socialinio monitoringo specialistas ir vienas pirmųjų Ukrainietiško “Flash’o” kūrėjas, nucleart.net studijos ir žaidimų portal http://eplusgames.net/ bendrasavininkas, dirbęs jau daugiau kaip su šimtu medijos ir video žaidimų projektų. Šie Rytų Europoje žaidimų industrijos herojai lankydamiesi UCC dienose dalinosi savo sukaupta bendra patirtimi ir siūlė bendras veiklas galimybes. Ateities planuose numatyta net mokomųjų žaidimų kompanijos steigimas JAV.

Nesuspėjote sudalyvauti Užupis Creative Cluster dienose, bet trokštate kurti žaidimus ir prisidėti prie UCC vykdomų projektų? Rašykite ltgamesincubator@gmail.com ir mes susisieksime su Jumis.

Trumpi filmukai apie vykusį renginį:

Filmukas 1

Filmukas 2


Projektą “Užupio kūrybinis klasteris” finansuoja Europos regioninės plėtros fondas pagal 2007-2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programą.

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą

Užupis Creative Cluster dienų tęsinys

uzupiscreativecluster | 2012-02-01 | Be temos

Vasario 2 d., 11 - 17 val. Užupis Creative Cluster renginių ciklas vyks parodoje „Mokymasis. Studijos. Karjera. 2012”, Litexpo rūmuose, Vilniuje.

Užupis Creative Cluster kartu su Mykolo Romerio Universitu pristatinės bendrai vykdomas veiklas. Taip pat bus galimybė pristatyti Užupis Creative Cluster kitus projektus, tad kiekvienas iš Jūsų galite tapti UCC atstovu.

Numatoma tokia programa:

•    „Hackerių Instituto Ispanijoje“  ir tarptautinės ISECOM  organizacijos pristatymas (Hackerių Instituto atstovas Lietuvoje)
•    Technologijų saugumo instituto  demonstracija – unikali galimybė pasitikrinti savo kompiuterio saugumą
•    Naujų mokymo programų  apie IT saugumą pristatymas
•    Visos parodos metu vyks loterija, kur turėsite galimybę laimėti vieną iš trijų Jūsų kompiuterio saugumo auditų, kurio vieno vertė – net 15 tūkst.litų.

Daugiau informacijos apie parodą ir jos renginius.

Projektą “Užupio kūrybinis klasteris” finansuoja Europos regioninės plėtros fondas pagal 2007-2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programą.

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą