BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Džiugi žinia visiems nespėjusiems užregistruoti savo idėjų - konkurso I etapas pratęsiamas iki balandžio 5 d.

Dar puikiau tai, kad konkursas vyks visus metus. Tad dalinkitės savo idėjomis su mumis nuolatos, o mes geriausias padėsime įgyvendinti.

********************

Užupis Creative Cluster ir „Žaidimų inkubatorius” skelbia inovatyvių sužaidybintų idėjų ir žaidimų kūrimo konkursą.

Sužaidybinimas (ang.gamification) - žaidimo elementų ir taisyklių pritaikymas įvairiose gyvenimo situacijose.

Konkurse kviečiami dalyvauti kūrybiški, inovatyvūs, idėjų nestokojantys kūrėjai.

Turi genialių idėjų? Nori jas įgyvendinti? Dalyvauk konkurse!

Žaidimizuokite mūsų pasaulį:

* Pristatykite idėjas, kaip tai galima padaryti, ir mes padėsime jas įgyvendinti.

* Kurkite žaidimus, mobiliąsias programėlės, kompiuterines programas ar net dar pažangesnes technologijas.

Tu gali laimėti bilietus į pirmą kartą Lietuvoje vykstančią pažangiausių technologinių idėjų konferenciją Vilnius Startup Monthly 2012. Ten tave pastebės potencialūs investuotojai, turėsi šansą jiems pristatyti savo idėją. Patys šauniausi laimės galimybę mokytis iš pačių geriausių - keliaus į 5 savaičių trukmės verslo akseleravimo programą Silicio slėnyje (angl.Silicon Valley)!, Kalifornijoje.

Registruok savo idėją iki balandžio 5 d.

Pasirink tau tinkamesnę registracijos formą pagal savo jėgas ir patirtį šioje srityje:

Registracija “žaliems” Registracija “kietiems”

Konkursas organizuojamas kartu su partneriais 3D grafikos studija „OKTA“ ir Vilnius Startup Monthly.

Daugiau informacijos apie Vilnius Startup Monthly 2012: http://vilnius.startupmonthly.org.

Kontaktinis asmuo: Jūratė Bakaitė el. paštas juratebak@gmail.com mob. 861116339

*********

Komisiją sudarys atstovai iš Užupis Creative Cluster, Žaidimų Inkubatoriaus, konferencijos Vilnius Startup Monthly ir Mykolo Romerio Universiteto.

KOMISIJOS VERTINIMO KRITERIJAI:

Originalumas

Inovatyvumas

Pritaikomumas

Sužaidybinimas (angl.gamification)

Idėjos autentiškumas

Komercializacija (pinigų uždirbimo strategija)

PASTABA DALYVIAMS:

Tai yra atviras konkursas, kurio metu atrinkti dalyviai viešai pristatinės savo idėjas.

Jeigu pageidaujate, yra galimybė su organizatoriais pasirašyti informacijos konfidencialumo sutartį.

Įvertinkite, ar laimėjimo atveju, galėsite išvykti 5 savaitėms iš Lietuvos.

KONKURSO TAISYKLĖS:

1. Idėjos autorius įsipareigoja užtikrinti, kad kūrinys bus originalus ir nepažeis jokių tretiesiems asmenims priklausančių turtinių ar asmeninių neturtinių teisių, taip pat atitiks bendras moralės nuostatas. Konkurso organizatoriai turi teisę nepriimti idėjos, jei ji neatitinka konkurso dalyviams nurodytų konkurso sąlygų. Dalyvaudami konkurse patvirtinate, jog nėra pažeidžiamos autorių ar bet kurios kitos intelektinės nuosavybės teisės.

2. Konkurso organizatoriai pasilieka teisę nepriimti idėjų, kurios yra erotinio turinio, įžeidžiančios ar galinčios pažeisti kitų asmenų teises.

3. Konkurso laimėtojai ir trumpi jų idėjų pristatymai bus skelbiami www.ucc.lt.

4. Konkurso I etapo prizas – „Participant“ rūšies bilietai idėjos autoriui (-iams) į Vilnius Startup Monthly 2012, kurioje bus galima laimėti dalyvavimą 5 savaičių trukmės verslo akseleravimo programoje Silicio slėnyje, Kalifornijoje.

5. Laimėjimas pinigais neišmokamas.

Rodyk draugams

Gairės : | komentarai (2)

Draugas.lt

uzupiscreativecluster | 2011-07-27 | Draugas.lt, Nariai

Draugas.lt – tai įmonė, kuri turi ilgametę patirtį kuriant, testuojant, diegiant rinkoje mokomuosius simuliatorius, specializuojasi žaidimų kūrime, projektų valdyme, bendradarbiauja su klasterio įmonėmis kuriant mokomuosius simuliatorius (programavimas, grafiniai sprendimai, žaidimo koncepcijos, kt.). Tai viena seniausiai multimedia projektų srityje dirbančių ir didžiausią multimedia projektų įgyvendinimo patirtį turinčių Lietuvos įmonių. Portalas http://zaidimai.draugas.lt/ pats lankomiausias Lietuvoje žaidimų puslapis. Per mėnesį šią svetainę aplanko iki 400 000 unikalių  lankytojų, per metus tai sudaro apie 3 milijonus apsilankymų. Statistika rodo, kad kompiuterinių žaidimų populiarumas auga visame pasaulyje. Kompiuterinių žaidimų sektorius yra labai populiarus ir kryptingai auga. Visa tai lemia Draugas.lt tolimesnę plėtrą žaidžiamųjų simuliatorių kūrime bei kitų šalių žaidimų adaptavimą Lietuvos rinkai.
Kita įmonės veikla - pažinčių servisas - taip pat turi geras ekonominės plėtros galimybes, nes jau kuris laikas stebima tendencija, jog daugėja pažinčių el. erdvėje, ir tai tampa viena iš populiariausių susipažinimo priemonių.

Rodyk draugams

Gairės : | komentarai (2)

Media Traffic

uzupiscreativecluster | 2011-07-27 | Media Traffic, Nariai

Media Traffic – reklamos kanalas viešajame transporte, turintis 430 LCD ekranų tinklą Lietuvoje. Kanalas transliuoja informacinius, reklaminius, socialinius vaizdo klipus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. “Media Traffic“ suteikia eterį reklamai viešajame transporte – troleibusuose ir autobusuose,  per LCD monitorius. Visi ekranai viešajame transporte valdomi nuotoliniu būdu.
Video reklama viešajame transporte turi daug išskirtinių privalumų: operatyvumas, įdomios ir naudingos informacijos pateikimas prikausto keleivių dėmesį, lengvas reklaminės medžiagos pritaikymas, dinaminis vaizdas, reklamos intensyvumas. Prognozuojama įmonės ekonominė plėtra - įdiegti modernią programinę įrangą. Įmonė turi puikias ateities perspektyvas, nes, prasidėjus naujam ekonominiam ciklui, daugelis įmonių planuoja savo plėtrą, didina reklamos biudžetus.

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą

Vizulinių komunikacijų studija - VKS

uzupiscreativecluster | 2011-07-27 | Nariai, VKS

Vizualinių komunikacijų studija (VKS) – įmonė, gana plačiai veikianti integruotųjų komunikacijų paslaugų srityje. Įmonė šiuo metu yra rinkos lyderė keliuose savo veiklos segmentuose: vizualinės reklamos priemonių,  nestandartinės prekybinės įrangos projektavimo ir gamybos srityse, renginių organizavime,  vaizdo perdavime ir transliacijose nestandartiniais media kanalais. Įmonės veikla ateityje yra itin perspektyvi dėl pasikeitusio rinkos dalyvių kiekybinio ir kokybinio santykio.
Organizacija vykdo inovacijų diegimo, mokslo tiriamąsias, verslumą skatinančias programas ir projektus, nedarbo, socialinės ir regioninės atskirties mažinimą, neįgaliųjų profesinės reabilitacijos ir integracijos į darbo rinką iniciavimą Lietuvoje ir užsienyje. Šiuo tikslu dalyvauti jau veikiančiuose visuomeniniuose/savivaldos/verslo ir kituose dariniuose arba inicijuoti naujų kūrimą, pavyzdžiui: mokslo-technikos parkai, verslo inkubatoriai, klasteriai, socialinės įmonės, bedarbių, neįgaliųjų, nekvalifikuotųjų profesinio perorientavimo ir reabilitacijos centrai. Prognozuojama įmonės ekonominė plėtra, nes joje dirba aukštai kvalifikuoti, įmonei lojalūs darbuotojai, yra sukauptos įmonės lėšos, taip pat naujai įsigyjami verslai, daug disponuojamos įrangos, technikos bei turimos patalpos.

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą

Terra IT

uzupiscreativecluster | 2011-07-27 | Nariai, Terra IT

Terra IT - tai įmonė, siekianti pateikti rinkai IT paslaugas ir produktus, kurie pasižymėtų kokybe, funkcionalumu bei būtų naudingi skirtingose verslo srityse. Pagrindinės veiklos sritys: informacinių sistemų kūrimas: Microsoft® .NET pagrindu kuriami lankstūs programiniai moduliai: verslo, projektų bei ryšių su klientais valdymo sistemos; el. komercija: verslas verslui (B2B (business to business)),verslas vartotojui (B2C (business to consumer)) sprendimai; mobiliosios technologijos. Taip pat rengiami interneto projektai: prezentacinių, el. komercijos interneto svetainių ir portalų projektavimas, kūrimas bei atnaujinimas, turinio valdymo sistemos. Dirbama su multimedija: interaktyvių prezentacijų kūrimas, mokomieji-pažintiniai, mokomieji-metodiniai, pramoginiai CD, realizavimui taip pat naudojama Flash® technologija, kuriami 3D modeliai, vaizdai, animacijos. Teikiamos ir kitos paslaugos: konsultavimas, svetainių priežiūra. Teikiami funkcionalūs, plataus galimybių spektro, bet lengvai valdomi, pritaikomi ir aptarnaujami IT produktai kiekviename projekte. Įmonė turi patirties simuliacinių žaidimų kūrime: žaidimai “Mano kelias”, “Mano kelias 2″, bei projektas „Kompleksinių priemonių kūrimas ir taikymas socialinę atskirtį patiriančių asmenų integravimui į darbo rinką - “Renkuosi aš!” (”Renkuosi aš!”) - simuliacinė mokymo priemonė.

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą

Mykolo Romerio universiteto socialinės informatikos fakultetas (MRU SIF) pagal savo uždavinius, veiklos specifiką, principus atitinka klasterio strategiją. Socialinės informatikos fakultetas studijų proceso organizavimą grindžia pasaulyje sparčiai populiarėjančiomis „kolektyvinės išminties“ (angl. wisdom of crowds) idėjomis. Naudoti neišsemiamus „kolektyvinės išminties“ išteklius padeda šiuolaikinės informacinės technologijos, kurios sparčiai keičia visuomenės gyvenimą.
Artimiausia Socialinės informatikos fakulteto ateities vizija yra jungtinės unikalios studijų programos, kurias kurs ir vykdys pažangiausi pasaulio teoretikai ir praktikai.
Nuo lazerių fizikos prie visuomenės reiškinių modeliavimo perėjęs dr. S. Norvaišas tvirtina, jog visuomenės reiškinių modeliai šiais laikais mūsų sudėtingoje, daugiasluoksnėje visuomenėje tiesiog būtini. Socialinių reiškinių modeliavimas – viena iš perspektyviausių veiklos sričių, be kurios išmanymo negalėtų apsieiti nei politikai, nei verslininkai. Sudėtingas sistemas – organizacijas, rinkas ir kt. sunku (o kartais beveik neįmanoma) prognozuoti dėl joms būdingo sudėtingumo. Sparčiai besikeičiančioje rinkoje trūksta tokių specialistų, kurie ne tik išmanytų įmonių veiklos poreikius informacinėms technologijoms, bet ir gebėtų sekti jų pokyčius bei konkretaus taikymo galimybes. M. Romerio universiteto Socialinės informatikos fakultetas ruošia informacinių technologijų specialistus, vadybininkus, konsultantus, sistemų analitikus, kurie jau dabar yra  itin populiarūs nuolat besikeičiančioje darbo rinkoje. Jie sugeba orientuotis šiuolaikinių IT jūroje bei pritaikyti technologijas žmonių žinioms, patirčiai išgryninti bei apibendrinti ir padėti organizacijoms priimti reikalingus sprendimus. Šiuolaikiniame versle tai itin svarbu, nes dauguma įmonių, optimizuodamos veiklos sąnaudas, stengiasi pritraukti išteklius ir paslaugas iš išorės.
MRU SIF klasteryje: rengs bendrus mokslinius darbus su klasteriu; įgyvendins prototipų kūrimą; kurs analitinius instrumentus, simuliacinius scenarijus; atliks praktinius testavimus, ruoš specialistus, užsiims mentoryste.

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą

Artium Magister

uzupiscreativecluster | 2011-07-27 | Artium Magister, Nariai

UAB “Artium Magister” – interaktyvių interneto sprendimų bendrovė. įkurta 2001 m. Įmonė sukaupusi didelę patirtį interneto projektų srityje. Bendrovė užsiima skaitmeninių produktų, kurie klientui taptų efektyviais įrankiais jo veikloje ir pasiektų apčiuopiamų verslo rezultatų, kūrimu: interneto svetainių (reprezentacinės įmonių svetainių, informacinių portalų kūrimu), marketingo ir reklamos sprendimas internete (žaidimų, banerių, e-atvirukų, pardavimų skatinimo kurimu ir t.t.), WAP ir mobiliųjų telefonų svetainių kūrimu, mokomųjų - pramoginių priemonių (žaidimų, prezentacijų) kūrimu, interneto sistemų (CRM, CMS ir kt.) programavimu.

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą

Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas, Architektūros fakultetas (VGTU) - mokslo ir tyrimų organizacija, veikianti ir ruošianti specialistus kūrybinių industrijų sektoriuje. VGTU pirmasis sukūrė ir pradėjo įgyvendinti Kūrybinių industrijų specialistų aukštojo mokslo ruošimo programą Lietuvoje. Universiteto studentai jau eilę metų atlieka praktiką ir įsidarbina klasterio įmonėse. VGTU architektūros fakulteto veiklos apima įvairius tyrimus, mokymus, konsultacijas ir kitas veiklas, formuojant miestų erdves bei infrastruktūrą, kurios įtakoja ir socialinius - ekonominius procesus. Fakulteto darbuotojai ir studentai turi didelę patirtį šios srities tyrimuose ir taikomosiose veiklose, kurią perduoda klasterio nariams, o kartu savo veikloje diegia ir perima naujausias simuliavimo ir vizualizavimo technologijas iš klasterio įmonių (profesionalios vizualizacijos ir simuliatoriai ypatingai svarbūs modeliuojant įvairius urbanistinės plėtros procesus). Fakultetas tiesiogiai dirba su socialinių procesų simuliavimo ir rizikų mažinimo programomis, dalyvauja tarptautinėje klasterių bendradarbiavimo programoje, formuoja architektūros simuliatorių kūrimo koncepcijas.

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą

Ikolta

uzupiscreativecluster | 2010-11-24 | Ikolta, Nariai

UAB „Ikolta” - klasteryje specializuojasi techninės įrangos surinkime (angl. hardware), taip pat kuria ir administruoja specializuotą darbui su simuliatoriais kompiuterinę įrangą, serverius, vartotojo sąsajas (angl. interface), kitų techninių priemonių pritaikymą simuliatoriams. Viena iš svarbių įmonės veiklų - projektų valdymas. Per beveik dešimt veiklos metų dirbdama KI ir IKT rinkoje, įmonė turi savo vartotojų ratą, plečia veiklą Lietuvoje bei užsienyje. Kompanijos veiklos krypčių sąraše - kompiuterių gamyba; prekyba kompiuterine įranga; kompiuterinės duomenų apsaugos sistemos; IT sprendimai; kompiuterinių tinklų, sistemų, serverių, kompiuterių diegimas, aptarnavimas, priežiūra; įrangos garantinis aptarnavimas ir remontas. Įmonėje įdiegtos kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistemos ISO 9001:2000 ir ISO 14000:2004.

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą

Vilniaus kolegijos menų fakultetas

uzupiscreativecluster | 2010-11-24 | Nariai, Vilniaus kolegija

Vilniaus kolegija - aukštųjų koleginių studijų lyderė, rengia kultūrinės veiklos vadybos specialistus, jau keletą metų bendradarbiauja su klasterio įmonėmis - kolegijos studentai atlieka praktiką, rengia savo mokslinius darbus bei tyrimus, yra studentų, rašančių diplominius darbus iš klasterio veiklos, keletas po mokslų ir įsidarbino Klasterio įmonėse.
Menų fakulteto misija:
- Parengti aukštos kvalifikacijos kultūrinės veiklos vadybos, muzikos pedagogikos, šokio pedagogikos, populiariosios muzikos ir pramoginio scenos meno specialistus su aukštuoju neuniversitetiniu išsilavinimu, atitinkančiu visuomenės poreikius.
- Padėti tobulinti profesinę kvalifikaciją.
- Ugdyti bendruosius ir specialiuosius asmenybės gebėjimus bei pilietines vertybines nuostatas.

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą