BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ivedus

uzupiscreativecluster | 2010-11-24 | Ivedus, Nariai

UAB „Ivedus” - įmonė turi ilgametę profesionalią patirtį kuriant ir testuojant mokomuosius simuliatorius, specializuojasi žaidimų kūrimo projektų valdyme, techninių užduočių rengime, bendradarbiauja su klasterio įmonėmis kuriant mokomuosius simuliatorius. Jau keletą metų įmonės direktorius Šarūnas Šliteris yra Blizzard Entertainment kompanijos - JAV kompanija, viena iš pasaulio kompiuterinių žaidimų kūrimo lyderių - beta testuotojas. Visi iki šiol šios kompanijos kurti žaidimai sulaukė neeilinės sėkmės, daugybės apdovanojimų ir savo laikmečiui rekordinių pardavimų. Testavo žaidimą „World of Warcraft” - populiariausias pasaulyje daugelio žaidėjų žaidimas vaidmenimis (virtualus World of Warcraft pasaulis turi apie 12 000 000 gyventojų ir lenkia daugumą realių valstybių). Šiuo metu testuoja jų kompanijos naują strateginį žaidimą „Star craft2″. Su Rusijos kampanija Flashki.ru (www.flashki.ru) kūrė kompiuterinius žaidimus užsienio rinkai, taip pat Lietuvoje kūrė geležinkelio transporto mokomuosius ir prezidentinės rinkiminės kampanijos simuliatorius. Įmonės veiklos taip pat apima programinės bei multimedia įrangos kūrimo, leidybos, tiekimo, naudojimo konsultacijų ir techninio aptarnavimo paslaugas. Įmonė sukūrė specializuotą programinę įrangą, skirtą vaizdo transliacijoms, taip pat organizuoja interaktyvių paslaugų transliacijų metu teikimą. Vystomi projektai:
- Nuotolinių mokymų sistemos ir mokomieji simuliatoriai. Įmonės specialistai sukūrė ir toliau tobulina distancinio mokymo sistemą “Learn&Go”, kurios pagalba mokymų dalyviai interaktyviu distanciniu būdu dalyvauja mokymuose sau patogiu laiku. Mokymai diegti Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijoje, Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykloje.
- Bendruomeninės medijos kanalų kūrimas. Projektas skirtas bendruomenių socialinių bei profesinių tinklų formavimui ir plėtrai. Tai nepriklausomi TV ir radijo kanalai veikiantys internetu ir mobiliais telefonais su tiesioginių transliacijų „Video go” paslauga Jie leidžia individui, verslo grupei, bendruomenei susikurti savo media transliacijų kanalą, kuriame jo vartotojas gali skelbti naujienas, kurti tikslinį radio ir TV šou, bei alternatyvius ar specializuotus informacijos srautus. Projektas įdiegtas Užupio bendruomenėje, Užupio TV.
- Reklaminių žaidimų kūrimas. Sukurtas reklaminis internetinis žaidimas kelionių agentūrai ZIP Travel: http://game.ziptravel.lt/.
- Interaktyvių žemėlapių kūrimas. Projektai: Užupio kūrybinių industrijų žemėlapis www.uzupiozinios.lt/zemelapis, Kūno kultūros ir sporto departamentui „Lietuvos sporto objektų žemėlapis”: http://www.kksd.lt/sporto_objektai/, kt.
- Internetinių portalų su specializuotomis duomenų bazėmis kūrimas.

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą